مشاوره و رواندرمانی غیرحضوری (آنلاین و تلفنی)

در این روزها که به دلیل مشکلات مختلف گاهی مجبور به خانه نشینی هستیم و از طرفی درگیری مان با مشکلات شخصی و ارتباطی، بیش از هر زمان دیگری به این نیاز داریم که در خانه و محل کار بتوانیم با فردی مطمئن و متخصص صحبت کنیم و با کمک و راهنمایی او بتوانیم بر مشکلاتمان غلبه کنیم. و این یعنی همان مشاوره روانشناسی آنلاین.

تیم تخصصی کلینیک ایران سعی می کندبر اساس آخرین پروتکل های انجمن روانشناختی آمریکا (APA)خدمات غیرحضوری در زمینه های:
مشاوره آنلاین، مشاوره تلفنی، مشاوره خانواده آنلاین، مشاوره ازدواج آنلاین، مشاوره خانواده تلفنی، مشاوره ازدواج تلفنی، مشاوره طلاق آنلاین، روانشناسی بالینی آنلاین، روانشناسی کودک آنلاین، مشاور کودک آنلاین، مشاوره کودک و نوجوان تلفنی، مشاوره سالمندان و ... به شما ارائه دهد.


برای شروع یک ارتباط غیرحضوری حرفه ای و مقرون به صرفه آماده اید؟

ما از ساعت 8 تا 21 در کلینیک هستیم. در خارج از این ساعات، کافی است یک پیام به شماره 09059036294 بدهید.


مشاوره روانشناسی آنلاین

مشاوره و رواندرمانی غیرحضوری چیست؟

معمولاً به هر درمانی که از طریق ابزارهای ارتباطی یا دستگاههای ارتباطی از راه دور تلقی شود، روانشناسی ­­­آنلاین می گویند. ممکن است شما آن را تحت عنوان وِب­ درمانی، مشاوره تلفنی، چت ­درمانی یا درمان آنلاین شنیده باشید.
پس هر زمان که با یک روانشناس و مشاور از طریق یک وبسایت، تلفن یا اپلیکیشن موبایل در ارتباط هستید در حقیقت در حال استفاده از خدمات روانشناسی آنلاین هستید.

درمان آنلاین می تواند به صورت زنده (Live) انجام شود، مانند مکالمات تلفنی و پیام رسانی یا به صورت آفلاین با تأخیر زمانی انجام شود مانند پیام های ایمیل.

جالب است بدانید مشاوره آنلاین محدودیت هایی دارد، اما به سرعت در حال تبدیل شدن به یک منبع مهم برای تعداد فزاینده ای از متقاضیان مشاوره و رواندرمانی است. دلایل زیادی وجود دارد که چرا فرد ممکن است گزینه درمانی آنلاین را انتخاب کند؛ از جمله راحتی و دسترسی به این روش درمانی.

ابزارهای مشاوره روانشناسی آنلاین:

ابزارهای اصلی برای برقراری ارتباط در رواندرمانی آنلاین شامل موارد زیر است: 

  1. ارسال پیامک به ایمیل 
  2. چت آنلاین
  3. تلفن های اینترنتی 
  4. ویدئو کنفرانس 
  5. برنامه های دستگاه های تلفن همراه (اپلیکیشن ها)

چنین سرویس هایی ممکن است از طریق رایانه رومیزی یا لپ تاپ قابل دستیابی باشند، اما اپلیکیشن های تلفن همراه نیز به طور فزاینده ای در حال گسترش است.

احساس بهتر با یک تماس آغاز می شود...


در ادامه پیشنهاد می کنیم مطالب زیر را هم بخوانید:

مزایای مشاوره آنلاین

مشاوره روانشناسی آنلاین اختلالات روانشناختی