آموزشگاه گویندگی و فن بیان رویای صدا با مدیریت استاد سعیدپورمحمودی از دل شب های پرهیاهوی رادیو جان گرفت و در سال 1385 متولد شد.
این مجموعه آموزشی فعالیت خود را با برگزاری دوره های گویندگی، اجرا و فن بیان آغاز کرد.
از آن پس این پهنه ی حاصلخیز ، بستری برای رویش و رشد هنرجویان علاقمند و مستعد فراهم آورد تا در راستای تحقق رویاهای خود بکوشند و بتوانند از داشته های آوایی و کلامی خود در عالی ترین حد ممکن بهره جسته و لذت ببرند.
سال 1391 سطح دوم از دوره ها طراحی شد.
در این برهه، سرفصل های جدیدی از چگونگی پرورش صدا با امکان ضبط استدیویی پیشرفته به برنامه های قابل ارائه آموزشگاه اضافه گردید.
خوانش شعر که از دیرباز همراه همیشگی دوستداران حوزه صدا بوده و هست نیز در قالب یک دوره اصولی و تکنیکال برای مخاطبان مهیا شد.

آموزش های غیرحضوری و آنلاین
عدم دسترسی دوستان ما در شهرستان ها به منابع آموزشی در حوزه گویندگی و اجرا ، دغدغه همیشگی ما بوده و تلاش ما برای از میان برداشتن فاصله ها از طریق به روزرسانی سبک های آموزشی به روش های مختلف غیرحضوری هم پا با فراگیری شبکه های اجتماعی، گواه این ادعاست.
آنچه در این دوره ها به هنرجویان آموخته می شود، نسخه بی تکراری از تجربه و چکیده ای از اصول و تکنیک های گویندگی فن بیان و اجراست.

کلاس گویندگی و فن بیان رویای صدا
هدف اصلی آموزشگاه فن بیان و گویندگی رویای صدا، بخشیدن باور توانمندی به کسانی است که جسارت قدم گذاشتن به میدان را داشته و برای دستیابی به رویاهای خود دست به تجربه زده اند.
ما از شما تنها یک چیز میخواهیم.
اینکه صدای رویای خود را بشنوید، باورش کنید و در یک روز واقعی با آن قرار ملاقات بگذارید.

با کلیک بر روی هر کدام از کلاس های زیر با آموزش های رویای صدا آشنا می شوید:

 کلاس حضوری گویندگی و فن بیان رویای صدا

کلاس غیرحضوری گویندگی و فن بیان رویای صدا

کلاس های آنلاین رویای صدا

بسته های آموزشی رویای صدا


آدرس: تهران، سیدخندان، خیابان جلفا، خیابان ارسباران، پلاک 11، واحد 10
شماره تلفن: 22898478 021 ، 26710643 021 ، 09192425303
وبسایت رویای صدا: www.royayeseda.com
صفحه اینستاگرام رویای صدا: