چرا آموزش سازمانی؟

آیا می دانستید بسیاری از مشکلات و مسائلی که در سازمان و یا شرکت تان با آن روبرو هستید به راحتی از طریق آموزش خودتان و نیروی انسانی تان می تواند برطرف شود؟ 

از طریق آموزش و مهارت آموزیِ نیروی انسانی _ شامل مدیران ارشد و میانی، کارمندان و کارگران _ می توانید در این شرایط سخت اقتصادی، بهره وری صنعت و شرکت خود را ارتقاء دهید و نتایج آن را به وضوح ببینید.

آیا به دنبال یک تیم تخصصی برای آموزش در سازمانتان می گردید؟

ما در دپارتمان تخصصی روانشناسی صنعتی سازمانی کلینیک ایران، تخصص، دانش و ابزارهای لازم را برای این منظور داریم. مشتاقِ تماس های شما هستیم: 02188670341 ، 02188670340


خوب است بدانید روانشناسان صنعتی سازمانی، از روانشناسی برای کمک به آموزش کارکنان نیز استفاده می کنند. این حوزه می تواند شامل ارزیابی نوع مهارت های مورد نیاز برای انجام برخی کارها و همچنین تدریس تکنیک های خاص به مدیران است که می تواند به ایجاد انگیزه در آنها و کار با کارکنان، کمک کند.

یک روانشناس صنعتی سازمانی، برنامه ای تدوین می کند تا به مدیران کمک کند که مهارت های ارتباطی خود را بهبود دهند، یک سبک مدیریت قوی ایجاد کنند، و توانایی های خود را برای حل مسائل تقویت کنند.


آموزش سازمانی چیست؟

آموزش سازمانی بر چه مبنایی؟

همچنینی یک روانشناس صنعتی سازمانی حرفه ای، با نیازسنجی آموزشی در سازمان، مشخص می کند که کارکنان در سطوح مختلف، نیاز به چه آموزش هایی دارند، و آن سرفصل های آموزشی را طراحی و اجرا می کند.


مربیان و آموزشگران سازمانی ما:

دکتر حمید آتش پور | کلینیک ایران

دکتر سیدحمید آتش پور
دکتر سید حمید آتش پور حق استادی بر گردن بسیاری از روانشناسان صنعتی سازمانی کشور دارند. ایشان بیش از 30 سال است که در حوزه روانشناسی صنعتی و سازمانی فعالیت دانشگاهی و حرفه ای دارند. ایشان سالها مدیر گروه روانشناسی صنعتی سازمانی دانشگاه آزاد اصفهان بوده اند و سابقه تدریس در دانشگاه های تهران، اصفهان، شهید چمران اهواز و... دارند. علاوه بر این ایشان طراح و مجری بسیاری از پروژه های صنعتی و سازمانی و مدیریت برای ارگانها و شرکت های متعددی در کشور بوده اند.


سیدپیمان رحیمی نژاد | روانشناس کلینیک ایران

سید پیمان رحیمی نژاد
سید پیمان رحیمی نژاد هم از آن همکاران ماست که سالهاست در زمینه ی روانشناسی صنعتی سازمانی، به طراحی و اجرای پروژه های روانشناسی صنعتی و سازمانی، و ارائه ی مقالات و کتاب های متعدد در این زمینه مشغول است.


دکتر سید علی هاشمی
تخصص ویژه ی دکتر علی هاشمی ، سنجش و ارزیابی (روانسنجی) است. شما به راحتی می توانید از طریق سنجش و ارزیابی، اولاً شناخت کمی و کیفیِ دقیقی از خودتان و پرسنل به دست بیاورید و در مراحل بعد با مداخلات متناسب و موثر، ضمن برطرف کردن بسیاری از مشکلات سازمانی، یک سازمان سالم و پویا را پی ریزی کنید.


دکتر داود قادری | روانشناس کلینیک ایران

دکتر داود قادری
تمرکز دکتر داود قادری در بحث آموزش سازمانی بر روی آموزش مدیران و کارکنان می باشد. آموزش هایی برای ارتقاء مهارهای فردی و ارتباطی آنها در محیط کار و زندگی. برگزاری دوره های بسیار زیاد و همکاری با سازمانهای بزرگی چون فولاد مبارکه اصفهان، از ایشان یک آموزشگر و استاد برجسته و باتجربه ساخته است.