کار یک دکتر روانشناس بالینی خوب و متخصص، درمان افرادی است که از اختلالات و بیماری های روانی در شهر بزرگی مثل تهران رنج می برند. بیماری های روانی مثل افسردگی ، اضطراب ، وسواس (وسواس فکری و عملی)، اختلال دوقطبی و ...

یک روانشناس بالینی با رویکردهای مختلف مانند CBT (درمان شناختی رفتاری) ، طرحواره درمانی ، ACT (درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد) کار رواندرمانی خود را انجام می دهد.

پس؛
اگر در لحظات زیادی از زندگی تان دچار اضطراب و استرس هستید!
اگر در زمان های زیادی از زندگی، خودتان را مجبور به تحمل افکار یا رفتارهای تکرار شونده (وسواسی) می بینید!
اگر احساس می کنید که دچار افسردگی شده اید!
اگر به صورت غیرعادی از موضوعاتی ساده ترس و نگرانی دارید!
اگر همیشه ترس و نگرانی از دست دادن همسرتان و یا فرزندتان را دارید!
اگر در زندگی، خودتان را اسیر هیجانات منفی تکرار شونده و مختل کننده می بینید!
و صدها اگر دیگر...


لطفاً هر چه زودتر به یک دکتر روانشناس بالینی خوب و باصلاحیت مراجعه کنید، مهم نیست در کلینیک ما باشد و یا نه. مهم این است که در حل مسائل زندگی تنها نمانید:در طول جلسات درمانی با روانشناس بالینی، شما می‌توانید نسبت به خلق‌وخوی خود و وضعیتی که در آن قرار دارید، احساسات‌ و رفتارتان و ریشه های به وجود آمدن آن شناخت درست و واقع بینانه ای پیدا کنید و کنترل بیشتری بر خودتان داشته باشید.


فیلم را ببینید:
6 مکانیسم دفاعی که در کاهش اضطراب و سازگاری و مدیریت آن موثر است:


خوب است بدانید یک روانشناس بالینی خوب به دلیل تخصص داشتن در مهارتهایی مثل شنوندگی فعال، برچسب نزدن، رازداری و دیدگاه پذیرا نسبت به موضوعات می تواند در همه حال گزینه ی مناسبی برای گفتگو درباره مسائل شخصی شما باشد.

آیا به دنبال مشاوره روانشناسی آنلاین حرفه ای و مقرون به صرفه هستید؟
احساس بهتر با یک تماس آغاز می شود

نکته ی مهم دیگری که لازم است بدانید این است که در اغلب موارد بسیاری از افراد تفاوت بین روانپزشک و روان‌شناس بالینی را دقیقا نمی‌دانند و همواره این سوال مطرح است که در صورت آگاهی از مشکلات روانشناختی و رفتاری در خودمان و یا اطرافیانمان، باید به روانپزشک مراجعه کنیم و یا روانشناس؟!

ما سعی کرده ایم در اینجا به صورت کامل و مفصل در این مورد توضیحاتی به شما ارائه کنیم. لطفاً حتماً بخوانیدش و برای دیگران هم بفرستید تا بخوانند.


اکنون وقت آن است که با روانشناسان بالینی ما آشنا شوید:

روانشناس بالینی | دکتر سیدعلی هاشمی

دکتر سید علی هاشمی | متخصص سنجش روانشناختی

سید علی هاشمی متخصص تشخیص های دقیق است.
یکی از موثرترین فاکتورهای درمان اثربخش در حوزه روانشناسی، تشخیص و ارزیابی درست مسئله‌ها است. در اولین گام پیشنهاد ما به شما برای مراجعه به درمانگر، مراجعه به متخصص سنجش و ارزیابی است.
چرا که دانستن نوع مسئله شما و میزان شدت و ضعف آن، می‌تواند در انتخاب درمانگر و رویکرد درمانی و همچنین راهبرد عملیات درمانی شما نقش بسزایی ایفا کند.

به نوعی می‌توان گفت در این بخش می‌توانیم به لحاظ تخصصی سرنخ اصلی را پیدا کرده و در زمان و هزینه خود صرفه جویی نمایید.

برای دریافت مشاوره رایگان و رزرو وقت روانشناسی بالینی تماس بگیرید:
02188670340 | 02188670341

روانشناس بالینی | مریم فیاض

خانم مریم فیاض

خانم مریم فیاض از جمله قوی ترین روانشناسان بالینی ماست. سالها حضور ایشان در بیمارستان روزبه و بخش های متعدد مراکز درمانی اعصاب و روان، از ایشان یک روانشناس بالینی قدرتمند و کاردان سخته است.
و باعث شده است که ما با خیال راحت کیس های شدید را به ایشان ارجاع بدهیم.

مهتاب کرج آبادی | روانشناس بالینی کلینیک ایران

خانم مهتاب کرج آبادی

خانم مهتاب کرج آبادی از همکاران قوی کلینیک ایران است. در طول این 3 سال همکاری حرفه ای، همواره یکی از متعهدترین و دلسوزترین روانشناسان بالینی ما بوده است. تخصص ویژه ی ایشان به عنوان روانشناس بالینی خوب در تهران، درمان اختلالات اضطرابی و اختلالات خُلقی است. اگر به دنبال یک روانشناس بالینی خوب، دلسوز و پیگیر هستید، مهتاب کرج آبادی گزینه ی پیشنهادی ماست.

لطفاً این مقاله را بخوانید: وقتی به روانشناس مراجعه می کنم چه اتفاقی می افتد؟ (اگر می خواهید از جلسات رواندرمانی خودتان نتیجه بگیرید به این 7 نکته کلیدی توجه کنید.)

آقای دکتر داود قادری

داود از زمانی که افتخار همکاری به ما داده است، توانسته به عنوان یکی از درمانگران مطمئن و کاربلد، خود را معرفی کند. به طور کلی داوود قادری به عنوان دکتر روانشناس بالینی خوب در تهران، بر روی مراجعین مبتلا به افسردگی، افسردگی دوقطبی، انواع ترس های مرض (فوبیا) مثل فوبیای اجتماعی و مشکلات جنسی که مخرب روابط زناشویی هستند بسیار مسلط و باتجربه کار می کند.
داود قادری به غیر از رواندرمانگری، بر روی خانواده نیز عملکرد خوبی دارد. این نکته قابل ذکر است که رویکرد ایشان معمولاً طرحواره درمانی است.

اینستاگرام کلینیک ایران

آیا به دنبال یک روانشناس بالینی خوب و متخصص می گردید؟

ما در کنار شما هستیم. جهت کسب اطلاعات و تعیین نوبت با روانشناس بالینی خوب در تهران با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:
88670341  ، 88670341 ، 88209050 ، 09059036294

نیوشا شهروان | روانشناس بالینی

خانم نیوشا شهروان

نیوشا شهروان از سال 95 به ما پیوسته است. نکته ی قابل توجه در مورد ایشان تسلطشان بر روند درمانی با رویکرد طرحواره درمانی است. ایشان نیز در طول سالهای درمانگری، مراجعین بسیار زیادی دارند، که درصد بسیار زیادی از آنها با معرفی مراجعین قبلی ایشان، کار درمان خود را شروع کرده اند و ادامه می دهند.