در روانشناسی کودک این موضوعات مهم مورد توجه قرار می گیرد:

مشاوره کودک و نوجوان

در مشاوره کودک و نوجوان تمرکز بر مشکلات رفتاری و ارتباطی کودک و نوجوان است. اینکه مثلاً کودکمان پرخاشگر است، بدغذا یا لجباز است، دچار کابوس یا ناخن جویدن است و یا دچار شب ادراری است و... در این صورت باید به یک روانشناس کودک در تهران مراجعه کرد. 

باید بدانید که بسیاری از مشکلات رفتاری و روانی کودکان، ریشه در خانواده و والدین دارد، برای همین یک مشاور کودک ابتدا سعی می کند ساعاتی را با والدین کودک صحبت نماید و به صورت ریشه ای مسائل به وجود آمده را تحلیلی و درمان کند.

آیا به دنبال مشاوره روانشناسی آنلاین متخصص و حرفه ای می گردید؟
ما به شما کمک می کنیم:


روانشناسی کودک و نوجوان

زمانی که کودک یا نوجوانمان دچار اختلالات مزمن و جدی روانشناختی مثل افسردگی، اضطراب، وسواس، فوبیا و... شد، زمان مراجعه به یک روانشناس کودک است.

فیلم را ببینید:
15 مهارتی که فرزندمان باید قبل از ورود به اجتماع بیاموزد:


یک روانشناس کودک ، در ضمن برقراری ارتباط درمانی مناسب با کودک و نوجوان، با استفاده از دانش و مهارت های خود، سعی می کند مشکلات رفتاری و روانشناختی کودک و نوجوان را شناخته و با انتخاب رویکرد درمانی مناسب و موثر، به کودک و نوجوان برای رسیدن به حال بهتر و رشد بیشتر کمک کند.


برای رزرو وقت روانشناسی کودک و نوجوان تماس بگیرید:
02188670341 | 02188670340آیا کودکم مبتلا به بیش فعالی، اوتیسم یا ... است؟

خیلی از پدران و مادران با مشاهده ی علایمی، نگران می شوند که آیا کودکشان دچار اختلالاتی مانند بیش فعالی، اوتیسم یا ... هست یا نه؟
یک روانشناس کودک و متخصص بالینی کودک می تواند با مصاحبه و معاینه فرزند شما، جواب این پرسش و نگرانی های شما را بدهد و راهنمای شما باشد.


روانشناسان و مشاوران کودک ما:

دکتر سید علی هاشمی | درمانگر کودک و نوجوان

تخصص سید علی هاشمی غربالگری، تشخیص، شناسایی و درمان اختلالات هیجانی (مثل اضطراب ، افسردگی، وسواس و...) ، رفتاری (مثل نافرمانی مقابله ای و...)، عصبی تحولی (مثل طیف اوتیسم، نقص توجه تمرکز بیش فعالی، تیک و ...) است.

اگر بخواهیم ساده تر برایتان بگوییم هر زمان در تعامل با کودک یا نوجوان تان با مسئله مواجه شدید می توانید از خدمات ما برای تحلیل وضعیت موجود و بهبود آن کمک بگیرید چرا که تشخیص درست اولین گام یک درمان موثر است.


علاوه بر این، دکتر هاشمی در زمینه استعدادیابی تحصیلی، هنری و ورزشی فرزندتان به خوبی می تواند به شما کمک کند. چرا که یکی از تخصص‌های ایشان ارزیابی و سنجش است.


این یعنی که ما با استفاده از ابزارهای دقیق امکان سنجش هوش، شخصیت، خلاقیت و... را داراییم. برای آشنایی با هر کدام از این بخش ها کافی است کلیک کنید:

برای مشاوره رایگان همین الان تماس بگیرید: 341 670 88 021 ، 340 670 88 021 

دکتر نادر غنی زاده | گفتاردرمانگر کلینیک ایران

دکتر نادر غنی زاده | گفتاردرمانگر

آقای غنی زاده در حقیقت قدیمی ترین همکار ما هستند که از سال 1384 افتخار همکاری با ایشان را داریم. آقای غنی زاده عاشق گفتاردرمانی است، عاشق کار با کودکان و بزرگسالان است، عاشق درمان انسان ها است. ایشان با تمرکز و مطالعات مستمر و متعدد، همیشه دانسته هایش را به روز نگه می دارد.

آیا کودک شما هم دچار مشکلاتی در حرف زدن و بیان کلمات است؟ آیا کودکتان در زمینه ی یادگیری دچار مشکلاتی هست؟
متخصصین گفتاردرمانی ما با بیش از 15 سال سابقه موفق درمانی می توانند مشکلات کودک شما را برطرف کنند. کافی است با ما تماس بگیرید:

حتماً ببینید:
فیلم آموزشی رایگان:

علت لکنت زبان چیست و چگونه درمان می شود؟


شهلا نوروزیان | مشاور کودک کلینیک ایران

خانم شهلا نوروزیان

از سال 1389 افتخار همکاری نزدیک با خانم نوروزیان به عنوان مشاور کودک و والدین داریم. مشاوره تخصصی به صدها پدر و مادر در طول این سالها و برگزاری کارگاه های آموزشی در ده ها مهد کودک و مدرسه از فعالیت های ویژه ی ایشان می باشد که ایشان را به عنوان یک مشاور کودک خوب در تهران معرفی کند. تسلط ایشان بر رفتارها و مشکلات کودکان از ایشان یک مشاور و تسهیلگر قابل اعتماد و باتجربه ساخته است.

تماس با کلینیک ایران