حتما شما هم شنیدید که افراد برای ایجاد ارتباط صمیمی معتقدند که عشق برای برقراری پیوند بین دو نفر کافی است، این تفکر نمی تواند حقیقت را نشان دهد. با این دیدگاه، اغلب روابط عاشقانه به دلیل صدمات حل نشده، نیازهای برآورده نشده، ناامیدی و انتظارات غیرواقعی که باعث رنجش و نارضایتی می شوند به انتهای تلخی می رسند. 

عشق یک عامل ضروری برای هرگونه روابط خانوادگی، دوستی یا رابطه عاشقانه است، اما مهارت های خاصی وجود دارد و اغلب آموزشهای تخصصی لازم است تا بتوانند احساس امنیت، ارتباط سالم و مرزها را در روابط خود رعایت کنند. بعضی از این افراد با تجربیات و تفکر و تامل خویش رابطه را تجربه می کنند و برخی ممکن است برای شناسایی، بهبود و توانمندسازی خود به کمک حرفه ای نیاز داشته باشند.

احساس بهتر با یک تماس آغاز می شود...


مشاوره خانواده در رابطه چگونه کمک می کند؟

یک مشاور خانواده حرفه ای در موارد زیر به زوجینی که به او مراجعه می کنند کمک می کند:

  • ایده ها و الگوهای رابطه را کشف کنید.
  • نیازهای برآورده و برآورده نشده را شناسایی کنید.
  • مدیریت انتظارات
  • روی سبک ارتباطات کار کنید.
  • مرزبندی
  • حل اختلاف

مشاوره خانواده آنلاین چگونه به ما کمک می کند؟

مشاوره خانواده آنلاین چگونه به ما کمک می کند؟

بسیاری از افراد به سختی می توانند احساسات خود را با صدای بلند ابراز کنند. افراد قبل از انتخاب چگونگی پاسخگویی، نیاز به زمان و مکان دارند تا در مورد سؤالات چالش برانگیز عاطفی تأمل کنند. 

با خدمات آنلاین کلینیک ایران، شما و شریک زندگیتان می توانید هر زمان که آماده باشید، افکار خود را با درمانگر خود در میان بگذارید.

هماهنگی قرار ملاقات حضوری مشترک زوج ها برای جلسه درمانی، می تواند بسیار دشوار باشد، خصوصاً اگر صاحب فرزند نیز باشند. 


با استفاده از مشاوره خانواده آنلاین کلینیک ایران، در هر کجا و هر زمان که به جلسه ای برای بازگویی یا پاسخ دادن به مشکلاتتان نیازمندید، ما کنارتان هستیم.

ضمناً به این نکته توجه داشته باشید که درمان زوج های چهره به چهره به طور معمول هزینه ای بیشتر از جلسات آنلاین دارد. پس خدمات غیرحضوری و آنلاین برای زوجین، علاوه بر صرفه جویی در زمان، نوعی پس انداز مالی هم حساب می شود.