اگر هنوز ازدواج نکرده اید و در اینکه اصلاً آمادگی ازدواج دارید یا نه دچار شک هستید می تواندی به یک مشاور ازدواج مراجعه کنید!
اگر در اینکه چگونه فرد مناسب را برای ازدواج و زندگی مشترک انتخاب کنید دچار سردرگمی هستید پیشنهاد می کنیم به یک مشاور ازدواج خوب در تهران مراجعه کنید!
اگر فردی را برای ازدواج انتخاب کرده اید و نمی دانید او مناسب برای ازدواج با شما هست یا نه میتوانید به یک مشاور پیش از ازدواج مراجعه کنید!
اگر به دنبال راهنمایی درست و حرفه ای برای انتخاب همسر مناسب برای خود یا فرزندانتان هستید، یک مشاور ازدواج حرفه ای انتخاب مناسب و درستی است!
اگر به تازگی ازدواج کرده اید و قصد دارید مهارت های ارتباطی و زناشویی خود را بالا ببرید پیشنهاد می کنیم به یک مشاور خانواده ی خوب و صاحب صلاحیت مراجعه کنید.
پیشنهاد ما به شما این است که لطفاً هرچه زودتر به یک مشاور ازدواج متخصص و باتجربه مراجعه کنید. مهم نیست در کلینیک ما باشد و یا نه. مهم این است که بهترین، مناسب ترین و حرفه ای ترین راهنمایی و کمک را به شما بکند.
یک زوج درمانگر و مشاور ازدواج حرفه ای، می تواند در تمام مراحل ازدواج تا تشکیل خانواده ی مطلوب شما، راهنما و چراغ راه شما باشد.

برای رزرو وقت حضوری و غیرحضوری مشاوره پیش از ازدواج با ما تماس بگیرید: 02188209050 ، 02188670340 ، 02188670341

مشاوران ازدواج ما:

آرش سدهیان | مشاور ازدواج کلینیک ایران

آقای آرش سدهیان

آرش سدهیان از سال 1388 به ما پیوسته است. در طول این 10 سال همواره یکی از مطمئن ترین ، بهترین و متعهدترین روانشناسان بالینی ما بوده است. زوجین زیادی در طول این سالها، پیش از ازدواجشان به ایشان مراجعه کرده اند و با تشخیص و شناختِ دقیق و تیزبینانه ی ایشان مسیر درست را برای ازدواج انتخاب کرده اند.
نکته ی قابل توجه در مورد ایشان این است که بالای 90 درصد مراجعین فراوان ایشان در طول این سالهای درمان، را خود مراجعین معرفی کرده اند.

اینستاگرام کلینیک ایران

داود قادری | مشاور ازدواج کلینیک ایران

آقای دکتر داود قادری

داوود از زمانی که افتخار همکاری به ما داده است، توانسته به عنوان یکی از درمانگران مطمئن و کاربلد، خود را معرفی کند. یکی از تخصص های ویژه ی ایشان کار بر روی دختران و پسرانی است که قصد ازدواج با یکدیگر را دارند. داوود قادری با تجربه و اندوخته های علمی خود، می تواند بهترین راهنما در این زمینه باشد.
این نکته قابل ذکر است که رویکرد ایشان معمولاً طرحواره درمانی است.

رزرو وقت مشاوره ازدواج از کلینیک ایران