ارتباطات شما می تواند بهتر شود، رنج های زندگی تان می تواند کمتر
و حالتان بهتر شود...
فقط کافی است به آگاهی، رشد و سلامت روان خودتان اهمیت دهید
و از روانشناسی کمک بگیرید.
ما در پیمودن این مسیر کنارتان هستیم.

درخواست مشاوره

پیشنهاد ویژه ما

Pic
Pic
Pic
Pic

تخصص های ما

روانشناسی

کار روانشناس بالینی، درمان افرادی است که از اختلالات و بیماری های روانی رنج می برند. بیماریهای روانی مثل افسردگی، اضطراب، وسواس (وسواس فکری و عملی)، اختلال دوقطبی و ...

مشاوره خانواده (زوج درمانی)

کار مشاور خانواده (درمانگر خانواده)، راهنمایی افرادی است که قصد ازدواج دارند. یاری رسانی به همسر انی است که در زندگی مشترک دچار مشکل شده اند و کمک به زوجینی که قصد طلاق و جدایی دارند.

گفتاردرمانی

کار گفتاردرمان گر، کمک به کودکان و بزرگسالانی است که در گفتار خود دچار مشکل شده اند. افرادی که دچار لکنت، اختلالات یادگیری، بیش فعالی، اختلال در توجه، اوتیسم و... هستند باید به گفتاردرمان گر مراجعه کنند.

روانپزشکی

روانپزشک درست زمانی پیدایش می شود که در روند درمان، نیازمند مصرف داروهای روانشناختی می شویم.
آن زمان است که متخصصی که با او در ارتباط هستیم ما را به روانپزشک ارجاع می دهد تا او متناسب با مشکلمان، دارویی برایمان تجویز کند.

روانشناسی صنعتی و سازمانی

کار روانشناس صنعتی و سازمانی پیدا کردن راه حل برای برطرف کردن مشکلات و بهبود مسائل روانشناسی و ارتباطی در حوزه ی کار و سازمانی است. این اتفاق به وسیله مشاوره، اجرای تست روانشناسی و آموزش صورت می گیرد.

روانشناسی کودک و نوجوان

کار روانشناس کودک، بررسی و راهنمایی مشکلات روانشناختی کودک و نوجوانان می باشد. این مشکلات شامل اختلالات روانی، مشکلات ارتباطی و... می باشد. یک روانشناس کودک از طریق درمان بالینی، بازی درمای و... این کار را انجام می دهد.

تهران، بلوار آفریقا (نلسون ماندلا)، بعد از چهارراه جهان کودک، خیابان کیش، پلاک 44، واحد 1
02188209050 ، 02188670340 ، 02188670341
02188642888